Продам: Зчіпка зубових борін ЗБН-8 - Купить: Зчіпка зубових борін ЗБН-8, Кропивницкий - Продажа: Автобусы, спецавтотехника Кропивницкий - 2572141

Найти
 


Объявление

Зчіпка зубових борін ЗБН-8 - Автобусы, спецавтотехника

Код: 2572141 Создано: 04-04-2018 15:39

Продам, предлагаю: Автобусы, спецавтотехника, Украина, Кропивницкий и Кировоградская область

Зчіпка для зубових борін ЗБН-8. Зубова борона 8 метрів. Зчіпка призначена для розпушування грунту, вирівнювання поверхні поля, знищення сходів бур'янів і руйнування ґрунтової кірки, обробка зернових культур на підвищених швидкостях. Зчіпки з боронами застосовуються для боронування посівів озимих і просапних парів, а також після оранки. Зчіпки навісні для борін призначена для агрегатування 8 зубових борін. Тип: навісний - Висота 1, 5м - Ширина 8м - Кліренс (дорожній просвіт) 0, 4 м - при транспортуванні - 20-25 км на годину - швидкість при транспортуванні - Кількість борін - 8 шт - Балка - перетином 100х100х4 - Борони в комплектацію не входять - Глибина обробки: до 9 см - Маса агрегату, кг: 950 ЗБН-8 на трактори ЮМЗ і МТЗ. Ціна вказана без транспортного пристрою і коліс. Борони в комплект не входять. Доставка. Гарантія.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Татьяна
 
Контактный телефон: 0997098938
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки